Labas, Esu Karolis Liukpetris, Nekilnojamojo Turto Brokeris Vilniuje

Ieškote patikimo brokerio, kuris atliktų visus darbus už Jus?

Nekilnojamojo turto paslaugų srityje dirbu nuo 2016 metų. Brokerio darbo patirtį įgijau nekilnojamojo turto įmonėse Nntb ir Agent House International. Asmenine nuomone, didžiausia patirtis įgyta bendraujant su kolegomis, valstybinėmis įstaigomis, bei sprendžiant ne numatytas klientų situacijas susijusias su jų turtu.Daugiausiai tenka dirbti su gyvenamuoju turtu, atstovauju klientus, kurie ketina parduoti, išnuomoti ar pirkti turtą Lietuvoje. Siekiant užtikrinti kokybiškas ir profesionalias paslaugas savo klientams, bendradarbiauju su brokeriais, bei specialistais, kurių darbas tiesiogiai susijęs su nekilnojamuoju turtu. Tikiu, kad tik bendradarbiaujantis brokeris gali efektyviai ir greitai spręsti darbines situacijas.

Nekilnojamasis turtas yra pagrindinė mano veikla. Kliento poreikiams įgyvendinti, skiriu tiek laiko, kiek jo reikia maksimaliam rezultatui pasiekti. Pranokti kliento lūkesčius yra asmenine mano ambicija, o susitelkimas į sėkmingus rezultatus yra pagrindinis darbo principas.

Dirbu ne tik su Lietuvoje gyvenančiais klientais. Savo kailiu teko patirti gyvenimą užsienyje, todėl dažnai padedu spręsti nekilnojamojo turto klausimus išvykusiems ar besiruošiantiems grįžti į Lietuvą.

Trumpai apie save, video komentare.

nt brokeris
nt brokeris