NT Brokeris: Buto Pardavimo Paslaugos

Buto Pardavimo Paslaugos Ir Eiga

Kokia Yra Paslaugų Eiga Ir Kokią Naudą Gaunate Jūs?

Jūsų lūkesčių aptarimas. Jums priimtinu būdu aptariame Jūsų lūkesčius dėl buto pardavimo. Dažniausiai tai darome susitikimo metu, o jei esate išvykę ar neturite galimybės susitikti bendraujame telefonu arba elektroniniu paštu.

Kainų analizė. Po pokalbio su Jumis, prieš susitinkant, aš parengiu buto kainų analizę remiantis Registrų centro duomenimis apie įvykusius sandorius, taip pat remiuosi esamos pasiūlos kainomis.

Buto apžiūra. Aptarę Jūsų lūkesčius dėl buto pardavimo ir turėdami buto kainų analizę susitinkame apžiūrai. Apžiūra reikalinga, kad galima būtų kuo tiksliau išsiaiškinti esamą buto rinkos kainą.

Pardavimo kainos nustatymas. Išsiaiškinę Jūsų lūkesčius pasiremdami buto kainų analize, Jūs nutariate už kokią kainą bus parduodamas Jums priklausantis turtas.

Pasirašoma paslaugų sutartis. Tarpininkaujant buto pardavime dirbu su Jūsų asmens duomenimis, sutartis apsaugo abi šalis pagal duomenų apsaugos įstatymą. Tuo pačiu susitariami aiškūs įsipareigojimai paslaugos teikėjui (man) ir gavėjui (Jums).

Dokumentų patikra. Pakankamai dažnai, ne visi dokumentai būna tvarkingi, tad pardavimo eigoje galima šiuos niuansus sutvarkyti. Kad atėjus laikui pasirašyti pirkimo pardavimo sutartį pas notarą viskas būtų tvarkinga ir tinkama sandoriui.

Buto ir aplinkos fotografavimas, filmavimas.

Motyvuotų klientų informavimas. Dirbdami tarpininkais turime pirkėjų duomenų bazę, prieš viešą objektų pardavimą informuojame juos ar domintų Jūsų parduodamas butas. Jei pasiseka tokiu atveju butas gali būti parduotas per vieną dieną!

Viešas objekto pardavimas. Jei butas neparduotas motyvuotiems klientams, tuomet pradedama objekto reklamos sklaida nekilnojamo turto pardavimo portaluose.

Buto apžiūros. Tik motyvuotiems klientams bus daromos buto apžiūros. Dažnai nutinka, kad į apžiūrą žmonės ateina tik pasižvalgyti be intencijos pirkti (vadinu juos turistais), jų galima išvengti, kad nebūtų gaištamas Jūsų laikas.

Preliminarios sutarties pasirašymas. Su pirkėju pasirašoma preliminari pirkimo pardavimo sutartis ir sąlygos.

Notarinė sutartis. Pardavėjo ir pirkėjo duomenų, bei dokumentų pateikimas notarų teisininkams ir pagrindinės pirkimo pardavimo sutarties pasirašymas.

Perskaitėte Proceso Eigą, Tačiau Vis Dar Klausiate Savęs Kokią Naudą Gaunate Jūs?

Samdydamiesi mane Jūs galite jaustis visiškai saugiai, nes niekuo nerizikuojate. Jokių avansų ar išankstinių mokėjimų, o jei buto parduoti nepavyks, Jums tai NIEKO nekainuos! Sukontroliuoti visą eigą ir pardavimo procesus, man yra kur kas lengviau, nes tai darau kiekvieną dieną ir tai man nekelia streso. Žmonės, kurie bando parduoti patys dažnai susiduria su keblumais, kurių nežino kaip spręsti, derybų etape gali būti paveikiami pirkėjų ir galiausiai parduoti turtą už mažesnę kainą, nei parduočiau Aš.

Siūlau savo paslaugas, pirma konsultacija nieko nekainuoja, tad kodėl ja nepasinaudoti? Laukiu Jūsų skambučio šiandien +37067282717.

Daugiau apie klausimus kylančius naujiems klientams skaitykite šioje nuorodoje.